Підвіконня ДАНКЕ – це результат величезної роботи по розробці його конструкції, проектування та виготовлення оснастки для обладнання та освоєння технології виробництва.
Підвіконня ДАНКЕ має оригінальну запатентовану конструкцію, розроблену за участю провідних фахівців з Німеччини, що надає йому необхідну міцність при порівняно невеликій вазі. Повторювані вертикальні і похилі ребра жорсткості підвищують стійкість до деформації при впливі як на вигин, так і на стиск.
Одним з основних умов нанесення глянцевого покриття є – відсутність стяжок від ребер жорсткості на поверхні, властивих багатьом ПВХ підвіконникам, що виникають із-за усадки матеріалу. Розроблена конструкція і технологія виробництва дозволяє уникнути цієї проблеми.
Покриття підвіконня – унікальний акриловий ламінат ELESGO, виробництва Німеччини, який наноситься на поверхню підвіконня з допомогою гарячого клею-розплаву.
Ламінат ELESGO – це продукт інноваційної технології, розроблений німецькою компанією DTS Systemoberflaechen GmbH. Поліакрилат що використовується не містить ні розчинників, ні формальдегіду, тому і з точки зору екологічності та енергоекономічності виробництва технологія DTS не має собі рівних.

t1

Ламінат ELESGO® має структуру пирога. Цей багатошаровий матеріал в основі своїй має папір, просочений прозорим акрилом, причому на різних стадіях виробництва ці шари спресовуються один з одним під впливом електронно-променевого пучка. В результаті повного затвердіння з утворенням поперечних структур створюється закрита структура поверхні, що відрізняється прекрасною стійкістю до високих температур (наприклад, до попелу палаючої сигарети), до вологи та хімікатів.
Отвердний поліакрилат не чутливий до світла і сонячних променів, йому не загрожує пожовтіння, зміни кольору. Завдяки використанню поліакрилатів можлива точна передача найдрібніших нюансів декорів.

Технічні характеристики підвіконня DANKE

Найменування показника

Од. вим.

Вимоги згідно НД

Фактичні показники

Міцність при розтягуванні

МПа

-

36,8

Модуль пружності при розтягуванні

МПа

-

1557

Ударна в'язкість по Шарпі

кДж/м2

-

29,6

Температура розм'якшення по Віку

оС

-

83

Зміна лінійних розмірів після теплового впливу

%, не більше

3,0

0

Термостійкість при 150о Цельсія протягом 30 хвилин

-

-

здуття і розшарування відсутні

Стійкість проти подряпин

Н

-

5 (350 обертів)

Зносостійкість

U

-

175-300

Світлостійкість

ступінь

-

6

Міцність до тліючої сигарети

бали

-

4,8 немає деструкцій і тріщин

Хімічна стійкість

бали

-

ацетон - 5
кава - 5
гідроксид калію - 5
взуттєвий крем - 5

icon protocol
Пожежний сертифікат
на підвіконня Данке
відкрити у форматі PDF
icon sert
Санітарно-гігієнічний
сертифікат
на підвіконня Данке
відкрити у форматі PDF
Замовлення:
✆(044) 361-87-69 ✆(063) 892-06-02 ✆(096) 171-44-94 ✆(095) 550-27-87
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.