Ідеально гладка глянцева поверхня максимально спрощує догляд за підвіконням і не вимагає використання миючих засобів як для звичайного підвіконня, з шорсткою поверхнею який з кожним роком все складніше відчистити від забруднення, а його зовнішній вигляд при цьому залишає бажати кращого. Підвіконня DANKE не мають таких проблем і десятиліттями, як і Ваше нове вікно, зберігають свою презентабельність.

p1Висока стійкість на знос і дряпання поверхні легко дозволяє переміщати по підвіконню DANKE квіткові горщики та інші предмети інтер'єру без шкоди для його глянсової поверхні.
p2Висока термостійкість підвіконня ДАНКЕ дозволяє витримувати не тривалий дотик гарячих предметів, в тому числі і тліючу сигарету.
p3Абсолютна вологостійкість і паростойкость забезпечують довгострокове використання підвіконня DANKE, йому не загрожує розшарування і набухання від попадання вологи або пару, чим не можуть похвалитися підвіконня з ДСП або неякісно обробленого дерева.
p4Стiйкiсть до ультрафіолету дає можливість зберегти первісний вигляд підвіконня ДАНКЕ десятиліттями. Тепличний ефект від сонячних променів через віконне скло ніяк не вплине на колір і малюнок підвіконня DANKE.
p5Оригінальна конструкція підвіконня DANKE забезпечить необхідну для підвіконня міцність при експлуатації і дозволяє сміливо ставати на нього, наприклад, при митті вікон, не боячись, що з підвіконням щось станеться.
p6Вiдомо, що підвіконня з каменю або натурального дерева недоступні більшості споживачів за вартістю і дуже вибагливі у догляді. Мармур, наприклад, дуже боїться кольорових напоїв, таких як кава або вино( слід від них залишається практично назавжди). Підвіконня DANKE не мають цих недоліків і можуть широко застосовуватися як елемент дизайну інтер'єру будь-якого приміщення.
Замовлення:
✆(044) 361-87-69 ✆(063) 892-06-02 ✆(096) 171-44-94 ✆(095) 550-27-87
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.